Spare Bricks gra Pink Floyd

3 Komentarze

Autor: Łukasz Staniszewski

Muzyczna podróż przez albumy Pink Floyd z zespołem Spare Bricks 10 listopada 2014 o godz. 19.00 zapraszam do Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie   na wyjątkowe spotkanie z twórczością zespołu Pink Floyd. Skąd pomysł na stworzenie takiego zespołu? Wszyscy doskonale znają dokonania zespołu Pink Floyd, ale nie wielu miało okazję posłuchać tej […]
Do czytania z zamkniętymi oczami
Muzyczna podróż przez albumy Pink Floyd z zespołem Spare Bricks

10 listopada 2014 o godz. 19.00 zapraszam do Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie   na wyjątkowe spotkanie z twórczością zespołu Pink Floyd.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksSkąd pomysł na stworzenie takiego zespołu?

Wszyscy doskonale znają dokonania zespołu Pink Floyd, ale nie wielu miało okazję posłuchać tej muzyki na żywo. Zespół Spare Bricks wykona utwory z klasycznych albumów – Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i The Wall.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksJak sobie radzicie z porównaniami do oryginału?

Jak przystało na charakter tej muzyki koncertowi będą towarzyszyć pokazy multimedialne, efekty specjalne, występ chóru dziecięcego oraz oryginalna scenografia.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksWasze wykonania jednak trochę się różnią…

Spare Bricks jako pierwszy polski zespół dostał się do prestiżowego grona najlepszych cover bandów zespołu Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksNie macie ochoty czasem zagrać coś swojego?

Zespół Spare Bricks dba o każdy szczegół wykonawczy, pozostawiając jednak miejsce na autorską interpretację. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki – doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Jednym słowem jeśli ktoś kocha muzykę, którą tworzyli muzycy Pink Floyd, to powinien to zobaczyć. Relację z koncertu można obejrzeć na tej stronie.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksW Polsce mało jest tego typu zespołów…

Na koncert zapraszają : Filharmonia Warmińsko – Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego, Nu Media, Radio Zet Gold, Wirtualna Polska, Gazeta Olsztyńska i Nasz Olsztyniak.

Ostatnie posty

Ostatnie

Matylda pod prysznicem

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Stróżki ciepłej wody otulały Matyldę czule i domyślnie. - Powinnam przestać to robić – pomyślała mając wyrzuty sumienia, że kąpiel trwa zbyt długo. - Oj, przestań chrzanić – przyszło jej jednak zaraz do głowy. – Robisz coś złego? -...

czytaj dalej

Słuchaj podcastów

Joint

Subskrybuj i otrzymuj nagrody

Wpłać 100 zł na konto autora, a otrzymasz wyjątkowy długopis piszący we wszystkich językach świata!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.