Spare Bricks gra Pink Floyd

3
767
Muzyczna podróż przez albumy Pink Floyd z zespołem Spare Bricks

10 listopada 2014 o godz. 19.00 zapraszam do Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie   na wyjątkowe spotkanie z twórczością zespołu Pink Floyd.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksSkąd pomysł na stworzenie takiego zespołu?

Wszyscy doskonale znają dokonania zespołu Pink Floyd, ale nie wielu miało okazję posłuchać tej muzyki na żywo. Zespół Spare Bricks wykona utwory z klasycznych albumów – Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i The Wall.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksJak sobie radzicie z porównaniami do oryginału?

Jak przystało na charakter tej muzyki koncertowi będą towarzyszyć pokazy multimedialne, efekty specjalne, występ chóru dziecięcego oraz oryginalna scenografia.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksWasze wykonania jednak trochę się różnią…

Spare Bricks jako pierwszy polski zespół dostał się do prestiżowego grona najlepszych cover bandów zespołu Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksNie macie ochoty czasem zagrać coś swojego?

Zespół Spare Bricks dba o każdy szczegół wykonawczy, pozostawiając jednak miejsce na autorską interpretację. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki – doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Jednym słowem jeśli ktoś kocha muzykę, którą tworzyli muzycy Pink Floyd, to powinien to zobaczyć. Relację z koncertu można obejrzeć na tej stronie.

pink floyd w wykonaniu Spare BricksW Polsce mało jest tego typu zespołów…

Na koncert zapraszają : Filharmonia Warmińsko – Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego, Nu Media, Radio Zet Gold, Wirtualna Polska, Gazeta Olsztyńska i Nasz Olsztyniak.

3 KOMENTARZE

  1. Zobaczymy, czy Spare Bricks da czadu. Akurat jestem z Olsztyna i lubię PF ale nie jestem pewien tego zespołu, czy to dobrze wyjdzie na żywo itp. Jednak jestem tradycjonalistom – ale zobaczymy co panowie pokażą 10! Do zobaczenia pod sceną!

  2. Uwielbiam Pink Floyd! Niestety do Olsztyna mi nieco nie po drodze, ale na youtubie jest kilka nagrań zespołu – chłopaki naprawdę dają radę! Podziwiam za ambicję i zainteresowania 🙂
    Robert ostatnio opublikował…Muzyka a modaMy Profile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge