Czy pedały pochodzą od Boga?

9
1162

gejeProszę posłuchać reportażu “Gejland”, przedstawiającego historie mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Nie wszyscy są w stanie zaakceptować ich odmienność, dla nich też to nie bywa proste. Jak wygląda życie facetów kochających facetów.

A wracając do pytania  w tytule…

No właśnie, czy w boskim planie stworzenia było miejsce na gejów? A na sarenki? Na sarenki na pewno. Sarenki są w porządku (choć często doświadczają cierpienia z rąk miłujących ich ludzi). Czy można wykluczyć część ludzi, jako nie-boskie stworzenie? Może geje pochodzą od małpy?

Czy trzeba kochać bliźniego, ale tylko swojego?

Czy można chcieć być gejem? Od tysięcy lat faceci zakochani wgeje kobietach, z powodu mody, fobii, głupoty etc. jednak decydują się na życie z drugim facetem. Tak na wszelki wypadek.

Brakuje straży obyczajowej. Trzeba mówić gejom jak bardzo złych dokonują wyborów, zmieniajmy ich, naprawmy. Znam kilku facetów, którym kobiety zrujnowały życie. I tak to jest lepsze od miłości i wzajemnego szacunku spod znaku „miękkiej rąsi”.

A jeśli Bóg lubi pedałów? Co wtedy? Zostaje nam tylko wspiąć się w rozdartej białej koszuli na szczyt Mont Blanc krzycząc w niebiosa – ale jak to… pedały???. Panie! dlaczego?!

Zapraszam do wysłuchania reportażu “Gejland” , autorstwa Łukasza Staniszewskiego, emitowanego  w Radiu Olsztyn 26 czerwca 2014 roku.

9 KOMENTARZE

  • “Gdyby Bóg…” chciałbym zauważyć, że nie każdy jest wierzący więc taki argument jest dla niego jak stwierdzenie “Gdyby Latający Potwór Spaghetti nie chciał, abyśmy zdradzali swych żon to nie dał by nam możliwości kopulowania z innymi kobietami”. Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, dlatego co ci przeszkadza co robi inny człowiek z swoim partnerem. Co cię obchodzi kto kogo posuwa? (*)> Każdy jest kowalem swojego losu.

   • Dobra widać że jesteś za homo… no więc moja wolność kończy się tak gdzie moje oko sięga, więc jeśli w zasięgu mojego wzroku zobaczę dwóch całujących się homosi jest to atak na moją wolność, a najlepszą obroną jest atak więc należy zagonić takowych do ich domów i niech tam kontynuują…
    Marek Masalski ostatnio opublikował…Jak leczyć grzybicę stóp?My Profile

  • taaaak, pokaz jaki jestes zdrowy bo mowisz na innych ze sa chorzy, zycze Ci zebys mial syna i zeby byl gejem, albo lepiej, zycze Ci dwoch synow gejow. Ciekawe co w takiej sytuacji zrobisz 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge