Czy pedały pochodzą od Boga?

9 Komentarze

Autor: Łukasz Staniszewski

A jeśli Bóg lubi pedałów? Co wtedy? Zostaje nam tylko patrząc w niebo zapytać - ale jak to... pedały??? Panie! dlaczego?
Do czytania z zamkniętymi oczami

gejeProszę posłuchać reportażu „Gejland”, przedstawiającego historie mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Nie wszyscy są w stanie zaakceptować ich odmienność, dla nich też to nie bywa proste. Jak wygląda życie facetów kochających facetów.

A wracając do pytania  w tytule…

No właśnie, czy w boskim planie stworzenia było miejsce na gejów? A na sarenki? Na sarenki na pewno. Sarenki są w porządku (choć często doświadczają cierpienia z rąk miłujących ich ludzi). Czy można wykluczyć część ludzi, jako nie-boskie stworzenie? Może geje pochodzą od małpy?

Czy trzeba kochać bliźniego, ale tylko swojego?

Czy można chcieć być gejem? Od tysięcy lat faceci zakochani wgeje kobietach, z powodu mody, fobii, głupoty etc. jednak decydują się na życie z drugim facetem. Tak na wszelki wypadek.

Brakuje straży obyczajowej. Trzeba mówić gejom jak bardzo złych dokonują wyborów, zmieniajmy ich, naprawmy. Znam kilku facetów, którym kobiety zrujnowały życie. I tak to jest lepsze od miłości i wzajemnego szacunku spod znaku „miękkiej rąsi”.

A jeśli Bóg lubi pedałów? Co wtedy? Zostaje nam tylko wspiąć się w rozdartej białej koszuli na szczyt Mont Blanc krzycząc w niebiosa – ale jak to… pedały???. Panie! dlaczego?!

Zapraszam do wysłuchania reportażu „Gejland” , autorstwa Łukasza Staniszewskiego, emitowanego  w Radiu Olsztyn 26 czerwca 2014 roku.

Ostatnie posty

Ostatnie

Słuchaj podcastów

Joint

Subskrybuj i otrzymuj nagrody

Wpłać 100 zł na konto autora, a otrzymasz wyjątkowy długopis piszący we wszystkich językach świata!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.