Ostateczny wynik debaty

7
926

Przez Polskę długą i szeroką (w pasie) przebiegł prąd elektryzując Polaków. Już wiedzą jaki jest ostateczny wynik debaty.

Obóz Szczerbatych (nazwa na potrzeby tekstu) triumfował już minuta po programie. Co z tego kiedy obóz Parzystokopytnych (nazwa na potrzeby tekstu) również uniósł ręce w geście zwycięstwa. Kandydat tych pierwszych był opanowany i merytoryczny, przedstawiciel Parzystokopytnych, zaś zmiażdżył przeciwnika.

A więc kto wygrał?

Jedno jest pewne, choć wszyscy widzieli to samo, każdy zobaczył coś innego.

Zadziałał tu mechanizm, podobny do tego gdy posiadamy brzydką żonę lub chwalimy wykoślawione bohomazy własnego dziecka, dopatrując się w nich oznak geniuszu malarskiego. Można jeszcze wspomnieć o towarzystwie własnych bąków, ale chyba nie wypada. Ludzie zobaczyli to co chcieli zobaczyć.

Nasz kandydat odpowiadał mądrze, sprytnie unikał nikczemnych ciosów przeciwnika. Nie dał się ponieść polityce nienawiści i w ogóle był taki… prezydencki! Widać to było gołym okiem.

Musimy o tym powiedzieć innym. Na Facebooku, na papierosie, wszędzie. Znaleźć dowody i jeszcze raz się przekonać o naszym zwycięstwie. On uratuje nasz kraj. Przed nimi i Wami. Zapewni stabilny rozwój i dialog ze społeczeństwem.

Co będzie z tym krajem, gdy zwycięży ten kretyn?

Na szczęście zwycięstwo mamy w kieszeni.

Znamy ostateczny wynik debaty.

Wygraliśmy.

felietony

Poznaj opinie innych ludzi w tym kraju. Oni też wiedzą kto wygrał. Kliknij tu.

7 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem Duda nie musiał wcale dużo robić, aby wygrać te wybory. Bronisław nie pokazał się z najlepszej strony i coraz więcej grup społecznych miało do niego o coś pretensje ( mniej lub bardziej słuszne ). Zobaczymy co Andrzej wymyśli ciekawego 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge