Opowiadania z cyklu Gawron

1
475

Gawron to zbiór tekstów, na który składają się micro-opowiadania, zapiski wizji i fragmenty dialogów. Łączą je ci sami bohaterowie i wspólny adres zamieszkania, czyli kamienica Mortimera Finka. Każdy z tekstów to część historii, którą z łatwością połączy uważny czytelnik.

Jeśli nawet masz trudność w ogarnięciu co, gdzie, kiedy, po prostu ciesz się wycieczką po wyjątkowym świecie Gawrona, Mortimera Finka, Agaty i Maksa Jachyma. Nic co obce nie jest tu obce. Resztę, możesz sobie wyobrazić.

Czasami Gawron oprowadza nas po mieście. Poznamy ludzi kochających władzę i pieniądze. Zwykle najbardziej szanowani obywatele mają największe tajemnice.

W mrok wpędzają też narkotyki i alkohol. Ale bez nich nie byłoby oświecających wizji, tak potrzebnych przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

Opowiadania o Gawronie powstały w głowie Dizaman, o niejasnej tożsamości. Zresztą, dla bardzo chcących nawiązać kontakt, nie stanie się to wyjątkowo trudnym zadaniem. Kosztuj wyobraźnię Dizaman, jak tort. Łyżeczką po łyżeczce, do samego końca. A później poproś o dokładkę.

Teksty z cyklu „Gawron”:the_raven_by_luisbc-d5z85gc

gawronnarkotykidoktor rilkediamentKostnicapiesrybajulianszatanjachymAgataTrójkątlistmordsprawiedliwośćksięgasyrenagawronpierśmiłośćpłaskorzeźba

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge