Koniec lata

4
785

„Dzieci urodzone w marcu mogą mieć problemy z nadwagą i są podatne na schizofrenię. W miesiącu tym na świat przychodzi wielu pilotów.

Dorastający nastolatek urodzony w marcu będzie popularny towarzysko i skory do imprezowania.”

“Ludzie urodzeni w kwietniu są wyżsi i silniejsi psychicznie od swoich rówieśników. Osoby, które przychodzą na świat w kwietniu mają spore szanse na objęcie w przyszłości kierowniczego stanowiska. Możliwe, więc, że urodzisz prezesa!”

Wiosną powitamy przyszłych pilotów i prezesów. Niektórym tylko będzie się wydawało, że są pilotami albo prezesami. Ale na pewno część z nich nie przepuści żadnej golonce w mieście. Po rodzicach odziedziczą upodobanie do imprezowania.

Z takim to bagażem, cięższym od tornistrów, młodzi rodzice powitają kolejny rok szkoły. Bo właśnie nadchodzi koniec lata. Jeśli wierzyć horoskopom.

felietony

4 KOMENTARZE

  1. a jakie cechy charakterystyczne powinni sobie wmówić ludzie urodzeni w czerwcu? 🙂 mam tak, że często łatwo sobie wmawiam takie rzeczy – jacy są ludzie urodzeni wtedy a nie kiedy indziej. A może te opisy są skonstruowane w taki sposób że każdy chce się dopasować bo mu odpowiada to co jest opisane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge