Sie 26, 2014 | FelieDrony, Teksty | 4 Komentarze

Koniec lata

4 Komentarze

Autor: Łukasz Staniszewski

„Dzieci urodzone w marcu mogą mieć problemy z nadwagą i są podatne na schizofrenię. W miesiącu tym na świat przychodzi wielu pilotów. Dorastający nastolatek urodzony w marcu będzie popularny towarzysko i skory do imprezowania.” “Ludzie urodzeni w kwietniu są wyżsi i silniejsi psychicznie od swoich rówieśników. Osoby, które przychodzą na świat w kwietniu mają spore […]
Do czytania z zamkniętymi oczami

„Dzieci urodzone w marcu mogą mieć problemy z nadwagą i są podatne na schizofrenię. W miesiącu tym na świat przychodzi wielu pilotów.

Dorastający nastolatek urodzony w marcu będzie popularny towarzysko i skory do imprezowania.”

“Ludzie urodzeni w kwietniu są wyżsi i silniejsi psychicznie od swoich rówieśników. Osoby, które przychodzą na świat w kwietniu mają spore szanse na objęcie w przyszłości kierowniczego stanowiska. Możliwe, więc, że urodzisz prezesa!”

Wiosną powitamy przyszłych pilotów i prezesów. Niektórym tylko będzie się wydawało, że są pilotami albo prezesami. Ale na pewno część z nich nie przepuści żadnej golonce w mieście. Po rodzicach odziedziczą upodobanie do imprezowania.

Z takim to bagażem, cięższym od tornistrów, młodzi rodzice powitają kolejny rok szkoły. Bo właśnie nadchodzi koniec lata. Jeśli wierzyć horoskopom.

felietony

Ostatnie posty

Ostatnie

Słuchaj podcastów

Joint

Subskrybuj i otrzymuj nagrody

Wpłać 100 zł na konto autora, a otrzymasz wyjątkowy długopis piszący we wszystkich językach świata!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.