lis 26, 2015 | FelieDrony, Teksty | 1 komentarz

KombiNerki

1 komentarz

Autor: Łukasz Staniszewski

Tradycyjnie, komentarz do bieżącej sytuacji politycznej.
Do czytania z zamkniętymi oczami

KombiNerki

Zapalniczka samochodowa może służyć do przypalania papierosów, ale świetnie też sprawdza się w samookaleczaniu. Jest to jakaś alternatywa dla czytania dzisiejszych internetów.

Zastanawia mnie dlaczego taki piekarz, zawodowo zaopatrujący swoimi wypiekami całą okolicę, w necie nie pisze o zakwasie do wypieków (na którym zna się jak mało kto), tylko peroruje o spisku żydowskim, który okrada Polskę.

Nitka dentystyczna świetnie oczyszcza przestrzenie między zębami, sprawdzi się też również przy przecinaniu gałki ocznej. Pozwoli to w przyszłości na „przeoczenie” komentarzy na popularnych portalach.

Mechanik samochodowy, który potrafi śrubokrętem i młotkiem naprawić najnowsze volvo o północy w lesie na dwudziestominusowym mrozie, nie pisze o roli tulei przesuwno-obrotowej w układzie rozrządu (którą naprawiał nawet po pijaku). Woli na fejsie w trzech zdaniach wskazać obecnemu rządowi właściwe rozwiązania największych zagadnień ekonomicznych trzydziestoośmio milionowego kraju w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obcęgi są dość prostym narzędziem mechanicznym przydającym się w wyciąganiu gwoździ. Posłużą równie skutecznie do wyrywania paznokci. Dwa razy się później człowiek zastanowi czy może używać klawiatury.

Pielęgniarka, która potrafi zmienić opatrunek nawet po ciemku, nie opowie nam jak odkazić ranę. W inernetach pani w czepku rozstrzeliwuje teorię o globalnym ociepleniu.  „Bo u niej to na wiosnę pomidory na działce zmarzły”.

Kombinerki są nieodzownym narzędziem każdego pana domu. Dzięki nim zawsze znajdzie sposób na domowe usterki.

W tym kraju, każdy ma kombinerki w głowie. Dzięki nim zawsze znajdzie rozwiązanie na najtrudniejsze światowe problemy.

Internet to globalny system połączeń służący do komunikacji pomiędzy jego użytkownikami.

Dzięki niemu tak wiele wiemy o innych, a tak mało o sobie.

Ostatnie posty

Ostatnie

Słuchaj podcastów

Joint

Subskrybuj i otrzymuj nagrody

Wpłać 100 zł na konto autora, a otrzymasz wyjątkowy długopis piszący we wszystkich językach świata!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.