Mar 23, 2016 | Na każdą okazję | 1 komentarz

Jak zdradzać i zostać złapanym-zapowiedź

1 komentarz

Autor: Łukasz Staniszewski

Poznaj historię kobiet, które zdradzały i były zdradzane. Relacje prawdziwe.
Do czytania z zamkniętymi oczami

Masz ochotę na zdradę, a może już to robisz? A może… niepokoi Cię to, co się dzieje w twoim domu?

Poznaj historię kobiet, które zdradzały i były zdradzane. Tu znajdziesz cały tekst.

Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, napisz – dizamanstory@gmail.com. Gwarantuję pełną anonimowość.

Materiał “Jak zdradzać i zostać złapanym” nie jest jeszcze ukończony. Wciąż jeszcze możesz opowiedzieć nam co Cię spotkało.

Posłuchaj małych fragmentów tego, co udało mi się do tej pory nagrać. 

Oddaję Paniom głos:

Garść „twardych” danych:

Analizując badania CBOS z 2011 roku, można  z dużym przekonaniem stwierdzić, że zdrada jest zjawiskiem powszechnym.

48 % Ankietowanych zna kogoś, kto pozwala sobie na flirt z osobą pozostającą w stałym związku, bądź flirtuje z kimś wtedy, gdy sam jest w takim związku.

38% przyznaje, że w ich środowisku są osoby, które w takich relacjach idą o krok dalej – posuwają się do kontaktów fizycznych.

Można  przypuszczać, że kontakty intymne z osobą będącą z kimś innym niż partner,  przydarzyły się jednej czwartej ankietowanych (25%).

Najwięcej romansów miało początek w pracy (34%) lub w kręgu znajomych i przyjaciół (25%). Co jedenasta znajomość została nawiązana w szkole bądź na uczelni (9%), a co dwunasta – w barze, pubie, restauracji lub na dyskotece.  Jeszcze mniej relacji intymnych zaczęło się na urlopie, wyjeździe albo w sanatorium (6%), przez internet (5%), w kręgu rodzinnym (4%) lub w kinie, teatrze lub operze (1%).

Praca okazała się też miejscem romansu najczęściej wymienianym przez mężczyzn (36%), podczas gdy najliczniejsza grupa kobiet nawiązywała takie kontakty z osobą poznaną w kręgu znajomych, lub przyjaciół (33%).

Oceniając trwałość ostatniego romansu, respondenci niemal powszechnie przyznają, że miał on charakter przelotny lub raczej przelotny (85%). Zdecydowanie mniej osób twierdzi, że był on bardziej trwały (14%).

Wyjście romansu na jaw często wiąże się z zakończeniem dotychczasowego związku małżeńskiego lub partnerskiego, choć nie stanowi to reguły.  O tym, że romans był powodem rozpadu związku, przekonany jest co dziewiąty deklarujący, a prawie dwie piąte romansujących, których kontakty ujrzały światło dzienne, przyznało, że nie przyczyniły się one do rozpadu  dotychczasowego związku.

Ostatnie posty

Ostatnie

Matylda pod prysznicem

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Stróżki ciepłej wody otulały Matyldę czule i domyślnie. - Powinnam przestać to robić – pomyślała mając wyrzuty sumienia, że kąpiel trwa zbyt długo. - Oj, przestań chrzanić – przyszło jej jednak zaraz do głowy. – Robisz coś złego? -...

czytaj dalej

Słuchaj podcastów

Joint

Subskrybuj i otrzymuj nagrody

Wpłać 100 zł na konto autora, a otrzymasz wyjątkowy długopis piszący we wszystkich językach świata!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.