Jak zdradzać i zostać złapanym-zapowiedź

1
606

Masz ochotę na zdradę, a może już to robisz? A może… niepokoi Cię to, co się dzieje w twoim domu?

Poznaj historię kobiet, które zdradzały i były zdradzane. Tu znajdziesz cały tekst.

Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, napisz – dizamanstory@gmail.com. Gwarantuję pełną anonimowość.

Materiał “Jak zdradzać i zostać złapanym” nie jest jeszcze ukończony. Wciąż jeszcze możesz opowiedzieć nam co Cię spotkało.

Posłuchaj małych fragmentów tego, co udało mi się do tej pory nagrać. 

Oddaję Paniom głos:

Garść „twardych” danych:

Analizując badania CBOS z 2011 roku, można  z dużym przekonaniem stwierdzić, że zdrada jest zjawiskiem powszechnym.

48 % Ankietowanych zna kogoś, kto pozwala sobie na flirt z osobą pozostającą w stałym związku, bądź flirtuje z kimś wtedy, gdy sam jest w takim związku.

38% przyznaje, że w ich środowisku są osoby, które w takich relacjach idą o krok dalej – posuwają się do kontaktów fizycznych.

Można  przypuszczać, że kontakty intymne z osobą będącą z kimś innym niż partner,  przydarzyły się jednej czwartej ankietowanych (25%).

Najwięcej romansów miało początek w pracy (34%) lub w kręgu znajomych i przyjaciół (25%). Co jedenasta znajomość została nawiązana w szkole bądź na uczelni (9%), a co dwunasta – w barze, pubie, restauracji lub na dyskotece.  Jeszcze mniej relacji intymnych zaczęło się na urlopie, wyjeździe albo w sanatorium (6%), przez internet (5%), w kręgu rodzinnym (4%) lub w kinie, teatrze lub operze (1%).

Praca okazała się też miejscem romansu najczęściej wymienianym przez mężczyzn (36%), podczas gdy najliczniejsza grupa kobiet nawiązywała takie kontakty z osobą poznaną w kręgu znajomych, lub przyjaciół (33%).

Oceniając trwałość ostatniego romansu, respondenci niemal powszechnie przyznają, że miał on charakter przelotny lub raczej przelotny (85%). Zdecydowanie mniej osób twierdzi, że był on bardziej trwały (14%).

Wyjście romansu na jaw często wiąże się z zakończeniem dotychczasowego związku małżeńskiego lub partnerskiego, choć nie stanowi to reguły.  O tym, że romans był powodem rozpadu związku, przekonany jest co dziewiąty deklarujący, a prawie dwie piąte romansujących, których kontakty ujrzały światło dzienne, przyznało, że nie przyczyniły się one do rozpadu  dotychczasowego związku.

1 KOMENTARZ

  1. Daj znać jak się klimat zaczyna.
    Inaczej to zwykłe oszustwo i sadyzm.
    Podstawa wszystkiego, a życia przede wszystkim to chyba uczciwość.
    Wobec siebie, partnera i sumienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge