4 KOMENTARZE

  1. Kwestia autora jest tutaj rzeczywiście ważna. Niestety mało czytających, szczególnie młodych zdaje sobie sprawę z tego, że autorem tej książki jest Polak, który działa pod pseudonimem. Autor jest mocno doceniony na świecie, a w Polsce niestety mało znany. Książka sama w sobie treściowo jest majstersztykiem, a jak wiadomo takiej majstersztyki dla zwykłego człowieka są trudne w odbiorze.
    Kryspin ostatnio opublikował…Agencja interaktywna, a cykl życia firmy w internetowej sferze – co warto wiedzieć?My Profile

  2. Według mnie to przede wszystkim książka, którą trzeba przeczytać sobie na spokojnie, by zrozumieć o co w niej chodzi i jak głęboka jest pod kątem swoich treści. Całość jest naprawdę trudna i z tym trzeba się zgodzić. Czytałem już kilka razy, ale wydaje mi się, że nadal nie udało mi się wyciągnąć z tej książki tego wszystkiego co naprawdę ważne i tego co autor chciał nam przekazać.
    Igor ostatnio opublikował…Jak odnaleźć się dobrze w sferze dzisiejszej obsługi księgowej?My Profile

  3. Trudna książka, z tym muszę się zgodzić. Wiele tematów niestety nie jest jasnych dla czytelnika. Przede wszystkim bardzo ciężko wczuć się w tematykę tej książki, której akcja toczy się bardzo daleko a jednocześnie tak blisko naszego człowieczeństwa. Jednak na pewno jest to pozycja, którą warto przeczytać i dobrze się z nią zapoznać.
    Mirosław ostatnio opublikował…Rozmaite warianty tortów cupcakes i ciasta jako modny i sprawdzony patent na biznesowy sukcesMy Profile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge