Trójkąt

3
466

Na koniec, na łóżku położył przedmiot zawinięty w lnianą szmatkę. Był to triangel, metalowy pręt wygięty w trójkąt. Gdy się w niego uderzyło pałeczką, wydawał z siebie czysty i przenikliwy dźwięk. Gra na nim bez towarzystwa innych instrumentów nie wiele miała sensu, jednak Gawronowi to nie przeszkadzało. Używał go codziennie przez wiele godzin.

Gawron poznawał świat. Za pieniądze otrzymywane od Mortimera Finka, kupił trochę nowych ubrań i przedmiotów codziennego użytku. Nie sprawiło mu to jednak specjalnej radości. Kiedy odkrył alkohol, jego ulubionym zajęciem stało się picie i granie na metalowym trójkącie. W głowie chłopaka rozbrzmiewały symfonie, z solówkami na skrzypcach i fortepianie. A Gawron z pasją wtórował wyimaginowanym muzykom, we właściwych miejscach uderzając pałeczką. Żeby nie przeszkadzać sobie w grze, stworzył konstrukcję z pojemników i rurek, która bez użycia rąk pozwalała mu spożywać alkohol. Jak naukowiec, testował kolejne gatunki, sprawdzając, jaki wpływ mają na słyszaną w głowie muzykę. Zwykle, po kilku godzinach gry, nie był już w stanie stać na nogach i wtedy na czworakach czołgał się do otworu w ścianie. Miał już co podglądać, bo po południu, Maks Jachym miał gości.

Widtrójkątok nagiej kobiety, która siedziała naprzeciw Jachyma, zdumiała Gawrona. W pierwszej chwili chłopak chciał przestać patrzeć, jednak ciekawość wzięła górę. Jachym nie zdjął z siebie ubrania a po jego policzkach spływały łzy. Patrzył na nagie ciało, które przybierało coraz to nowe pozy, stopniowo odkrywające najbardziej intymne szczegóły. Jednak Maks nie reagował. Gawron pierwszy raz widział jak przez kobiece ciało przebiegają skurcze, które oznaczały, że zbliża się szczyt. Wiedział, że już nigdy nie zapomni jak jęczy kobieta. Podglądał też Jachyma, który toczył ze sobą walkę. Po wszystkim, mężczyzna podszedł do stolika, na którym stał duży przedmiot, szczelnie owinięty prześcieradłem. Delikatnie zdjął zasłonę. Nożykiem naciął sobie skórę na dłoni. Na ostrzu pojawiło się kilka kropel krwi.

Samara - nowe filmy z IkeaEdward - i Ty możesz być dziwnyAlien - kup i sam skręć sobie obcegoMucha - w każdym polskim domuHellraiser - tylko z IkeaVoorhees - skręć sobie własny horror

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge