Sie 20, 2015 | FelieDrony, Teksty | 8 Komentarze

Dziewczyna z telewizji

8 Komentarze

Autor: Łukasz Staniszewski

Kilka słów o masturbacji i telewizji. A wszystko pod hasłem: „Chcesz w samotności bić konika, naszej stacji nie unikaj”.
Do czytania z zamkniętymi oczami

Gdybym był samotnym onanistą oglądałbym dużo telewizji. Smyrając między kanałami, marzyłbym o dziewczynie, która wyszłaby z telewizora i mnie uszczęśliwiła.

W zależności od wyboru kanału, czekałyby na mnie odmienne doznania.

Dziewczyna z Polsatu, byłaby tłuściutka i z dużym biustem. Z pewnością odrzucałaby jakąkolwiek depilację, również pod pachami. Nigdy nie poszedłbym z nią do kina na nowy film, bo wolałaby te, w których dialogi zna na pamięć. Głosowałaby na PSL lub Kukiza. W czasie seksu byłaby powściągliwa, chyba że po alkoholu, wtedy dałaby czadu.

Dziewczyna z TVN-u byłaby fit (płaskopierśna), z paznokciami pomalowanymi każdy w innym kolorze. Nosiłaby air maxy i jeździła na wakacje na Kanary. O dziwo, czytałaby książki, najlepiej biografię King Rusin lub poradniki jak odnieść sukces nie robiąc nic. Głosowałaby na PO. W czasie seksu nie przestawałby rzuć gumę.

Dziewczyna z TVP1 nie lubiłaby butów na wysokich obcasach. Preferowałby czółenka i spódnice w grochy. Czytała Dostojewskiego i Hrabala, przynajmniej tak by twierdziła. Jej twarz na zdjęciach na Fejsie byłaby zawsze nieobecna, zapatrzona w dal, podkreślając tym samym, że ma bogate życie duchowe. Niestety nie miałby poczucia humoru, uczyłaby się na pamięć dowcipów z zeszytów z dowcipami. Ale myliłaby puenty i nikt by się nie śmiał. Głosowałaby na PIS, ale najpierw oni musieliby wygrać wybory. W łóżku niechętna czemukolwiek, cierpiałby na migreny.

Dziewczyna z TVP2 zaszłaby w ciążę w liceum. O takiej figurze mówi się „przysadzista”. Lubiłaby to co inni lubią i nie lubiłaby tego co nie jest fajne. Uwielbiałaby kabarety, szczególnie po dwóch piwach. Wieszałaby plakaty swoich idoli w pokoju na ścianie. Nie brałaby udziału w wyborach. Świetna w łóżku, ale trzeba by było ją najpierw „upodlić”.

Dziewczyna z Comedy Central nie przepadałby za noszeniem bielizny. Każdą gafę kwitowałaby śmiechem. Lubiłaby przypalić i nie spieszyłaby się z wyprowadzką od rodziców. Na studiach poznałaby swojego chłopaka, którego pasją jest fotografia. Na wakacje tylko last minute a pobyt tylko po kosztach (last minete). Chodziłaby na wybory i głosowałby na listę numer cztery pozycja czwarta, bo się urodziła 4 czerwca. Taka z niej krejzolka. W łóżku gotowa na eksperymenty, jednak z problemami by osiągnąć orgazm.

No, ale nie ma nic za darmo. Taka dziewczyna z telewizji nie robi niczego bez przyczyny. Ona przy okazji będzie reklamować swoją stację telewizyjną:

„Nie ma dobrej masturbacji bez włączenia mojej stacji”.

„Chcesz poznać możliwości onana, oglądaj nas na kolanach”.

„Co ogląda onanista? To jest sprawa oczywista”

„Chcesz w samotności bić konika, naszej stacji nie unikaj”

„Wielką pasją twojego napletka, jest nasz nowy serial o kobietkach”

„Co się stanie gdy Ci stanie, pokażemy na ekranie”

Ahoj!

Masturbatorzy wszystkich krajów… rozłączcie się!

Ostatnie posty

Ostatnie

Słuchaj podcastów

Joint

Subskrybuj i otrzymuj nagrody

Wpłać 100 zł na konto autora, a otrzymasz wyjątkowy długopis piszący we wszystkich językach świata!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.