Dziewczyna z telewizji

8
1174

Gdybym był samotnym onanistą oglądałbym dużo telewizji. Smyrając między kanałami, marzyłbym o dziewczynie, która wyszłaby z telewizora i mnie uszczęśliwiła.

W zależności od wyboru kanału, czekałyby na mnie odmienne doznania.

Dziewczyna z Polsatu, byłaby tłuściutka i z dużym biustem. Z pewnością odrzucałaby jakąkolwiek depilację, również pod pachami. Nigdy nie poszedłbym z nią do kina na nowy film, bo wolałaby te, w których dialogi zna na pamięć. Głosowałaby na PSL lub Kukiza. W czasie seksu byłaby powściągliwa, chyba że po alkoholu, wtedy dałaby czadu.

Dziewczyna z TVN-u byłaby fit (płaskopierśna), z paznokciami pomalowanymi każdy w innym kolorze. Nosiłaby air maxy i jeździła na wakacje na Kanary. O dziwo, czytałaby książki, najlepiej biografię King Rusin lub poradniki jak odnieść sukces nie robiąc nic. Głosowałaby na PO. W czasie seksu nie przestawałby rzuć gumę.

Dziewczyna z TVP1 nie lubiłaby butów na wysokich obcasach. Preferowałby czółenka i spódnice w grochy. Czytała Dostojewskiego i Hrabala, przynajmniej tak by twierdziła. Jej twarz na zdjęciach na Fejsie byłaby zawsze nieobecna, zapatrzona w dal, podkreślając tym samym, że ma bogate życie duchowe. Niestety nie miałby poczucia humoru, uczyłaby się na pamięć dowcipów z zeszytów z dowcipami. Ale myliłaby puenty i nikt by się nie śmiał. Głosowałaby na PIS, ale najpierw oni musieliby wygrać wybory. W łóżku niechętna czemukolwiek, cierpiałby na migreny.

Dziewczyna z TVP2 zaszłaby w ciążę w liceum. O takiej figurze mówi się „przysadzista”. Lubiłaby to co inni lubią i nie lubiłaby tego co nie jest fajne. Uwielbiałaby kabarety, szczególnie po dwóch piwach. Wieszałaby plakaty swoich idoli w pokoju na ścianie. Nie brałaby udziału w wyborach. Świetna w łóżku, ale trzeba by było ją najpierw „upodlić”.

Dziewczyna z Comedy Central nie przepadałby za noszeniem bielizny. Każdą gafę kwitowałaby śmiechem. Lubiłaby przypalić i nie spieszyłaby się z wyprowadzką od rodziców. Na studiach poznałaby swojego chłopaka, którego pasją jest fotografia. Na wakacje tylko last minute a pobyt tylko po kosztach (last minete). Chodziłaby na wybory i głosowałby na listę numer cztery pozycja czwarta, bo się urodziła 4 czerwca. Taka z niej krejzolka. W łóżku gotowa na eksperymenty, jednak z problemami by osiągnąć orgazm.

No, ale nie ma nic za darmo. Taka dziewczyna z telewizji nie robi niczego bez przyczyny. Ona przy okazji będzie reklamować swoją stację telewizyjną:

„Nie ma dobrej masturbacji bez włączenia mojej stacji”.

„Chcesz poznać możliwości onana, oglądaj nas na kolanach”.

„Co ogląda onanista? To jest sprawa oczywista”

„Chcesz w samotności bić konika, naszej stacji nie unikaj”

„Wielką pasją twojego napletka, jest nasz nowy serial o kobietkach”

„Co się stanie gdy Ci stanie, pokażemy na ekranie”

Ahoj!

Masturbatorzy wszystkich krajów… rozłączcie się!

8 KOMENTARZE

  1. Zastrzeliłeś mnie tym tekstem. I najgorsze jest to, że nie wiem cz pozytywnie, czy negatywnie. 😛

    Z jednej strony jest to ciekawe porównanie, z drugiej niepokojące. W samym zaś zestawieniu brakuje mi jeszcze kilku popularnych stacji:
    Puls – który wyładniał (naprawdę mają ciekawą ramówkę)
    TV4 – brzydki, ale czasem się ładnie umaluje, choć ubiera się w stylu retro (ogólnie nic nie ma, ale czasem puszczą dobry stary film z Sylvkiem S, ostatnio była seria Rocky)
    TVN 7 – w zasadzie podobnie jak TVN przy czym tam nie głosują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge