Dupa Prezesa

1
589

W naszym kraju, jak długi i szeroki, zaraz pojawią się nowi prezesi, warto więc poznać tę wyjątkową nację. Przypatrzmy się zatem dokładniej jego najważniejszej części – Dupie Prezesa.

Dupa Prezesa to organ, który w jednej chwili przejdzie ogromną przemianę. Ten moment nazywamy Nominacją.

Świeżo namaszczony Prezes przyjdzie do pracy i wszystko będzie nie tak. Jego Dupa nie usiądzie już na krześle, Poślady wymagają teraz skórzanego fotela z oparciami.

Jego palce nie będą już śmigać po klawiaturze za 40 zł. On teraz potrzebuje najlepszego laptopa do pasjansa, tableta (wciąż nie wiadomo po co, ale trzeba mieć) i smartfona, aby zapytać żonę czy ma kupić ziemniaki.

Zaraz remont gabinetu będzie robił bo mu śmierdzi po poprzedniku. Sam już nie śmierdzi, bo wypatrzył u kumpla, też prezesa, zapach sukcesu – wodę toaletową Fahrenheit. Jak się dobrze wypsikać to czuć zanim się wejdzie do pokoju.

Dupa Prezesa ma swoje potrzeby. Nie wpierdoli już klopsików z fioletową kapustą w przyzakładowej stołówce. Ona teraz (ta dupa) będzie jadł na mieście brancze i lancze (cokolwiek to znaczy).

Poślad Prezesa będzie regularnie śmigał do Warszawy po dyspozycje, i no tak, żeby ze swoimi pogadać. Ale chyba nie starą służbową Skodzianką? No chyba nie. Poślad musi mieć miękko i wygodnie w trasie. A jak nikt nie widzi to jeszcze hot doga na Orlenie zje. Bo ze starych czasów jeszcze lubi.

Po czym poznasz Prezesa? W delegacji, w żadnym razie, nie zaśnie w pokoju dwuosobowym. (No chyba, że ze swoją dupą, tą ładniejszą dupą). On musi spać w jedynce, bo musi się lepiej myśli. A i zwyrzygać się na dywan jest łatwiej.

Moment Nominacji, o którym już wspominaliśmy jest ważny. Jeszcze przed chwilą, przyszły Prezes miał sto celnych pomysłów ja naprawić swoją firmę w ruinie. Teraz na zadanie pytanie nie odpowie wprost, wzrok poszybuje ku niebu, ręka zwiśnie w dramatycznym geście, a z ust padną słowa, które wyznaczą nową lepszą przyszłość firmy – Pogadamy później.

Nagle poślad Prezesa zrobi się zabawny i nawet trochę seksi. Wszyscy będą marzyć by ogrzać się w blasku Namaszczonego. Nawet ten, któremu już za cztery lata wyrośnie Dupa Prezesa.

1 KOMENTARZ

  1. Dupa prezesa czasami się robi taka dlatego, że taki jest standard w korporacji. Jak w poprzedniej firmie kierownik działu został mianowany dyrektorem działu IT to od razu dostał samochód, nowy laptop, telefon, oczywiście swoje biuro bo wszyscy dyrektorzy tak mają. Na szczęście temu dyrektorowi palma nie odbiła i dalej był tym samym kumplem w pracy jaki był przed awansem – na integracji z “plebsem” się bawił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge